123123
123123
1323
1323
132
132

تجربه‌ی سال‌ها ورزشِ حرفه‌ای و رژیم‌ مستمر ممکن است برای افراد بسیاری، جزئی از زندگی روزمره باشد. تغییر سبکِ زندگی و تغذیه مناسب، از عوامل مهم برای داشتن بدن و فکر سالم است. تجربه شخصی من در طول سالیان این سوال را برایم ایجاد کرد که چطور می‌توانم صبحانه، میان وعده یا عصرانه‌ی خوشمزه‌ و در عین حال سالمی را برای خودم، ورزشکاران و سایر افرادی  که به تغذیه و سلامتی بدن‌شان اهمیت می‌دهند تولید کنم.

علاقه وافر من به کره بادام زمینی و بررسی تمام محصولات مشابه در بازار که دارای چربی و کالری بالایی بودند، مانع از آن می‌شد که در وعده‌های روزمره ورزشکاران قرار گیرند و نیازهای یک تغذیه سالم را فراهم کنند. من با تولید کره بادام زمینی ایکس‌تک، برای اولین‌بار محصولی با چربی بسیار پایین و پروتئین بسیار بالا مناسب جهت استفاده ورزشکاران و همچنین تمامی افرادی که به سلامتی و نیاز بدن‌شان اهمیت می‌دهند روانه بازار کرده‌ام.

همچنین دیگر محصول ایکس‌تک رایس کیک است؛ این محصول پس از بررسی‌ موارد مشابه در کشورهای اروپایی، برای اولین‌بار در ایران، به شیوه‌‎ای بسیار خاص در دمای بالا و زمان کوتاه تولید می‌شود بنابراین تمامی ویتامین‌ها و مواد معدنی آن حفظ شده و دارای خواص فراوانی از جمله: کاهش کلسترول، چربی و قند خون است.

این محصول برای تامین نیازهای روزانه بدن ورزشکاران و تمامی افرادی که به سلامتی و تغذیه سالم اهمیت می‌دهند مناسب است.